ot!design

Ot!design to multidyscyplinarne duo projektowe. Połączyła nas wspólna pasja do kreowania obrazu i rozwiązywania z tym związanych łamigłówek. Na co dzień zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem graficznym począwszy od znaków graficznych i identyfikacji wizualnych, przez ilustrację i projektowanie publikacji na stronach i aplikacjach internetowych kończąc.

Na co dzień łączy nas miłość nie tylko do projektowania.

 

Wojtek

Z projektowaniem graficznym związany jest od lat. Z zamiłowania i wykształcenia - grafik. Specjalizuje się w grafice użytkowej, między innymi w projektowaniu stron, serwisów i aplikacji internetowych oraz identyfikacji wizualnej i logotypów. Zrealizował wiele projektów komercyjnych i niezależnych. Współautor nagrodzonego projektu niestandardowej kampanii wizerunkowej Chopin Alternator dla Biura Obchodów Chopin 2010.

Współzałożyciel agencji ZVORKA.

Iga

Artystyczne zainteresowania rozwijała od najmłodszych lat. Obecnie projektuje logotypy, identyfikację wizualną, plakaty i tworzy ilustracje. Ukończyła edukację artystyczną ze specjalnością grafika użytkowa. Zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie na projekt logo Instytutu Sztuki dla PWSZ w Raciborzu. Laureatka konkursu dla Młodych Twórców Reklamy, za projekt kampanii Chopin Alternator promującej słynnego kompozytora wśród młodych ludzi. W pracy liczą się dla niej celne, ale też niestandardowe rozwiązania graficzne.


Loading